6 °C

Budakalász

2017. november 25. szombat , Katalin napja

Állás

Állások

Vezető könyvelő

Kertész-karbantartó

Védőnő

Óvodatitkár

A Budakalászi Bölcsőde Budai úti intézménye

kisgyermeknevelői munkakörbe keres

– határozott időre szóló, 2018. június 30. napjáig tartó munkaviszonnyal –

kedves, gyermekszerető munkatársat.

Jelentkezni az intézményvezetőnél lehet, további részletes információ:

Parkfenntartó

Budakalász Város Önkormányzata

parkfenntartó

munkakörbe útfenntartással és parkfenntartással kapcsolatos feladatok ellátására munkatársat keres

Elvárások:

– magyar állampolgárság
– cselekvőképesség
– alapfokú végzettség
– terhelhetőség
– megbízhatóság
– önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:

– kisgépkezelői engedély
– kertészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
– “B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budakalász közterületei

Munkaidő: teljes munkaidő

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:

– fényképes önéletrajz, a végzettséget igazoló okiratok másolataival,
– hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy pályázati anyagát a jelentkezések elbírálásában résztvevők megismerhetik.

Jelentkezés módja: személyesen vagy postai úton Budakalász Város Önkormányzatának (2011 Budakalász, Petőfi tér 1.) címére történő megküldésével. A borítékon kérjük feltüntetni “segédmunkás”.