10 °C

Budakalász

2017. április 24. hétfő , György napja

Állás

Állások

Védőnő

Óvodavezető Nyitnikék Óvoda

Kós Károly Művelődési Ház intézményvezető

Budakalász Város Önkormányzata
városfenntarói munkára munkatársat keres munkatársat.

Feladatok:
Idény szerinti közterületi, parkápolási, karbantartási munkák.

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Jó fizikum, megfelelő állóképesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:

  • Kertész végzettség
  • Növényismeret
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye: Budakalász közterületei
Munkaidő: Teljes munkaidő

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:

  • Fényképes önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolatai

Postai úton a jelentkezés Budakalász Város Önkormányzat címére (2011 Budakalász, Petőfi tér 1. ) történő megküldésével. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „városfenntartói munka”.