Kilenc év után búcsúzik a kézi NB I-től a Cyeb-Budakalász
2026. május 11.
A sereghajtó Cyeb-Budakalász kilenc év után búcsúzik az élvonaltól, mivel vasárnap, a férfi kézilabda NB I utolsó előtti fordulójában 44:32-es arányban kikapott a Szegedtől, így a kiesés biztossá vált.
A válogatott Szilágyi Benjámin 12 góllal járult hozzá a szegediek sikeréhez. Az élvonaltól kilenc év után búcsúzó kalásziaknál Forgács Márkó kilenc, a góllövőlistát vezető Mátés István hét alkalommal volt eredményes. – adta hírül a 24.hu









